התחדשות עירונית – פינוי בינוי ותמ"א 38

בתחום זה השאלה המרכזית העולה היא כיצד מוצאים את עמק השווה בין הצרכים והאינטרסים של הדיירים והיזמים? כך שכל צד ממקסם את מטרותיו בפרויקט.

פינוי בינוי (תקן 21) –. חוות דעת לפרויקט מסוג פינוי בינוי נערכת על פי תקן 21 אשר נועד לאתר את נקודת "שיווי המשקל" הכלכלית שתביא לידי ביטוי את הנכונות לממש את הפרויקט, הן מנקודת מבטו של היזם והן מנקודת מבטם של הדיירים.

משרדנו מבצע בדיקות כדאיות כלכלית לפרויקט פינוי בינוי על בסיס תקן 21 לתקינה השמאית ומלווה יזמים ודיירים בהליכי תכנון הפרויקט.

ליווי שוטף ליזמים – הכנת חוות דעת לכדאיות פרויקט פינוי בינוי לפי תקן 21 (מסלול מיסוי ומסלול רשויות מקומיות), בדיקת צפי היטל השבחה בפרויקט, ניתוח מקדמי פינוי, ניתוח רווחיות, סיוע במתן ליווי פיננסי לפרויקט ועוד.

 

ליווי דיירים – בחינת תכנון אופציונלית, ניתוח הצעות יזמים ובחינת התמורה הראויה, טבלת ניקוד דירות, סיוע בהתארגנות למכרז קבלנים, מתן ייעוץ שוטף לכל אורך הדרך ועוד.

 

תמ"א 38 – ליווי דיירים ויזמים בפרויקט תמ"א 38, בעזרת כלים כלכליים ומשפטיים, לצד ניסיון ויכולת אנושית, מספקת מענה מקיף עבור כל מה שחשוב ומעניין. משרדנו עורך חוות דעת מקיפה ליזמים ודיירים בדבר שווי זכויות הבניה הניתנות למימוש במסגרת תמ"א 38 וכדאיות הכלכלית בהקמת הפרויקט, תוך קביעת התמורות הראויות לצדדים.  

 

כל שנותר זה להצליח ביחד ולהביא ערך מוסף לכל הצדדים המעורבים בפרויקט, לצד שמירה על שקיפות והגינות.

shutterstock_1462781822.jpg